Wszystko, co trzeba wiedzieć o wspaniałych ceremoniach ślubnych

0
ślub

Znalezienie odpowiednich piosenek na ceremonię i odpowiedniej sukni to tylko kilka z kilkuset szczegółów, które musicie zaplanować, aby mieć wspaniały ślub. Czy wiecie w ogóle, co wiąże się z planowaniem ceremonii ślubnej? Jeśli nie, koniecznie zapoznajcie się z poniższymi wskazówkami.

Rozsyłając zaproszenia na ślub, pamiętajcie, że to Wasz dzień, więc unikajcie osób lub grup osób, które mogłyby go w jakikolwiek sposób zepsuć. Brak zaproszenia może być dla kogoś zniewagą, ale jeśli obecność tej osoby na Waszym ślubie spowoduje choćby najmniejsze problemy dla Was lub Waszego przyszłego małżonka, to w Waszym najlepszym interesie jest usunięcie jej z listy gości.

W przypadku wesela na świeżym powietrzu postaraj się umieścić gości z dala od patrzenia w słońce. Słońce powinno znajdować się za plecami gości, aby nie zostali oni oślepieni, gdy będą próbowali obserwować, jak składacie przysięgę. Można też spróbować zaplanować ślub tak, aby słońce działało na Waszą korzyść, zapewniając piękny zachód słońca za miejscem, w którym będziecie stali Wy i Pan Młody.

Wybierając tort weselny, postarajcie się dobrać kolory pasujące do motywu przewodniego. Możesz skorzystać z książki Pantone, która pomoże Ci znaleźć kolory, których będziesz używać. Większość cukierni korzysta z tej księgi, aby dobrać kolor tortu do koloru wesela. Tort, który całkowicie pasuje do Twojego schematu kolorystycznego, może zrobić ogromne wrażenie na gościach.

Zorganizowanie wesela w nieoczekiwany sposób sprawi, że będzie ono bardziej niezapomniane. Jeśli planujecie wesele w lecie, rozważcie wprowadzenie motywu związanego z zimą. Jeśli ślub planowany jest na zimę, można spróbować motywu plażowego. Goście zapamiętają, że motyw przewodni Waszego wesela był inny niż aktualna pora roku.

Jeśli nie przemawia do Was tort weselny z wysoką ceną lub dużą liczbą kalorii, rozejrzyjcie się w lokalnych piekarniach za pięknymi, indywidualnymi porcjami. Istnieją butiki, które specjalnie na Twoją okazję upieką i dostarczą świeże babeczki o bardzo małej ilości kalorii. W takich cukierniach często dostępne są także zdrowe opcje, takie jak bezglutenowe nadzienia owocowe zamiast lukru czy zdrowsze polewy.

Jak wspomniano na początku tego artykułu, istnieją setki szczegółów, które składają się na wspaniały ślub. Niektóre z nich są drobne, a inne poważne. Niezależnie od tego, nie zaniedbuj nawet najmniejszego szczegółu. Wykorzystaj wskazówki, które właśnie przeczytałaś, aby mieć pewność, że planujesz idealne wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *