Porady dotyczące mody, o których powinnaś wiedzieć

0
moda

Nie daj się zwieść: to, co nosisz, jest ważne. Może Ci się tak nie wydawać, ale faktem jest, że Twoja garderoba wywiera większe wrażenie, niż myślisz. To, co nosisz, może wpłynąć na opinię innych ludzi o Tobie, a także pomóc Ci poczuć się lepiej we własnej skórze. Oto kilka wskazówek dotyczących mody, które możesz wykorzystać, aby wyglądać świetnie.

Powstrzymaj się od kupowania ubrań tylko dlatego, że ich cena jest odpowiednia. Jeśli ubranie nie pasuje do Twojego planu mody i nie jest korzystne dla Twojej sylwetki, nie warto go kupować, niezależnie od tego, jak korzystna jest oferta. Będzie leżeć w szafie i będzie stratą pieniędzy.

Wybierając sukienkę, wybierz taką, która ma pionowy (a nie poziomy) wzór. Dzięki temu będziesz wydawać się dłuższa, a nie szersza, co da Ci złudzenie, że jesteś szczuplejsza niż w rzeczywistości. Poszukaj również sukienki z talią typu empire, ponieważ sprawia ona wrażenie, że masz mniejszą talię.

Jeśli masz siwe włosy, rozważ użycie półtrwałej farby. Siwizna będzie wyglądała na taki sam kolor jak reszta włosów i utrzyma się przez około dwa miesiące. W ten sposób nie możesz wprawdzie rozjaśnić włosów, ale możesz je przyciemnić.

Aby mieć pewność, że zmieścisz się w najnowsze trendy w modzie, musisz zadbać o to, by być jak najszczuplejszą. Dietę i ćwiczenia, aby nie czuć się zakłopotany, ponieważ nie można zmieścić się w niektórych z najnowszych trendów, które w tym sezonie moda ma do zaoferowania.

Nie noś zbyt ciemnych włosów, jeżeli masz jaśniejszą skórę i/lub jaśniejsze oczy. O ile ciemne włosy wyglądają dobrze na osobach o ciemniejszych oczach i odcieniach skóry, o tyle w Twoim przypadku będą wyglądały na wyprane. Jeżeli musisz przyciemnić włosy, nałóż na nie pasemka, aby je rozjaśnić.

Nie pompuj tubki z tuszem do rzęs. W ten sposób tylko zatrzymasz powietrze w pojemniku z tuszem do rzęs. Uwięzione powietrze zwiększa prawdopodobieństwo rozwoju bakterii w tuszu do rzęs, a to może prowadzić do infekcji oczu. Aby ułatwić pokrycie szczoteczki tuszem do rzęs, przesuń ją nieco wewnątrz pojemnika.

Nie jesteś jedyną osobą, która dostrzega Twój zmysł mody. Każdy, kto Cię widzi, wie, jak się ubierasz. Musisz wybierać ubrania, które zachwycają innych, ale musisz też zachwycać samą siebie. Odpowiednia garderoba może to zapewnić, a wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci to osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *