Porady dotyczące mody, które pomogą ci pokazać się z jak najlepszej strony

0
moda

Moda to coś, czego każdy może się nauczyć. Może Ci się tak nie wydawać, ale to prawda! Zwykła znajomość kilku podstawowych zasad i wskazówek dotyczących mody może naprawdę wpłynąć na Twój styl i to, jak dobrze wyglądasz. Ten artykuł zawiera niektóre z tych podstawowych wskazówek modowych, które musisz znać, aby wyglądać jak najlepiej.

Prosty, czarny blezer jest fantastycznym dodatkiem do każdej garderoby. Można nią ubrać niemal każdy strój. Możesz ją zdjąć, gdy zmienisz strój na bardziej swobodny. Kolor ten będzie pasował praktycznie do wszystkiego, co masz w szafie – od dżinsów po bluzki i spodnie w stylu business casual.

Warto porozmawiać z przyjaciółmi i współpracownikami o tym, jak się ubierasz. Pomogą Ci oni ustalić, co w Twoim przypadku się sprawdza, a co mogłabyś zmienić w sposobie ubierania się. Ponieważ widujesz się z nimi na co dzień, to właśnie do nich możesz zwrócić się o radę.

Jeśli Twoje włosy mają tendencję do puszenia się, unikaj energicznego pocierania ich ręcznikiem po prysznicu. Może to spowodować uszkodzenie i puszenie się włosów. Spróbuj zawinąć je w ręcznik i docisnąć, aby wchłonęły wilgoć. Gdy włosy wyschną, zdejmij z nich ręcznik i zacznij je rozczesywać grzebieniem.

Jeżeli masz problem z puszeniem się włosów, użyj odżywki bez spłukiwania. Produkt ten należy nałożyć po prysznicu, zanim włosy wyschną. Nie bój się nałożyć dużej ilości produktu na całą głowę i pamiętaj, by nakładać go zarówno u nasady włosów, jak i na ich końcówki.

Jeżeli nosisz zbyt dużo kilogramów i chcesz wyglądać szczuplej, wybierz ciemną bluzkę i równie ciemną spódnicę. Takie kolory zakamuflują Twój kształt i zmniejszą widoczność ewentualnych wybrzuszeń. Spódnica powinna mieć elastyczny pas w talii, aby zapewnić większą wygodę.

Uznaj swoje niedoskonałości. Chociaż społeczeństwo mówi, że wszyscy powinniśmy wyglądać w określony sposób, prawda jest taka, że to właśnie nasze niedoskonałości czynią nas pięknymi. Pomyśl na przykład o Cindy Crawford i jej pieprzyku. Bez tego znamienia nie wyglądałaby tak samo, a ono właśnie czyni ją piękną i wyjątkową kobietą. Każdy ma jakąś niedoskonałość, nawet jeśli nie widać jej w sposób widoczny.

Teraz, gdy masz już w głowie podstawy, możesz naprawdę wyjść na prostą i stać się osobą podążającą za modą. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w tym artykule i wykorzystaj je do stworzenia dla siebie stylizacji, w których będziesz wyglądać świetnie i w których będziesz się dobrze czuć. Teraz, gdy masz już podstawy, niebo jest nieograniczone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *