Porady dla graczy dotyczące kodów do gier wideo

0
gry wideo

Wiele osób uważa, że w gry wideo powinny grać tylko dzieci. Nie można się bardziej mylić! Prawda jest taka, że istnieje wiele różnych gier wideo, które nawet dorośli kochają, takich jak gry trivia i gry ćwiczeń. Jest to wielki świat, w którym trzeba się odnaleźć, ale w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek dotyczących gier, które mogą okazać się pomocne.

Jeśli jesteś rodzicem, upewnij się, że przed dokonaniem zakupu dla dziecka sprawdzisz klasyfikację ESRB dla danej gry wideo. Wiele gier wideo zawiera bardzo krwawe sceny i/lub wulgarny język oraz insynuacje seksualne. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko będzie miało z nimi do czynienia, zapoznaj się z systemem klasyfikacji i kupuj zgodnie z nim.

Nie trać czasu na czytanie instrukcji obsługi. Ucz się w trakcie gry. Gra będzie o wiele ciekawsza, jeśli będziesz się w niej orientować w miarę postępów. Jeśli się sfrustrujesz, zawsze możesz wziąć do ręki instrukcję i przejrzeć ją w poszukiwaniu pomocy. Najpierw jednak spróbujcie sami.

Jeśli masz dziecko, które uwielbia gry wideo, ustal pewne granice. Wyraźnie określ, ile czasu dziecko może poświęcić na grę w ciągu jednego dnia i trzymaj się tego. Gry wideo można też wykorzystać jako nagrodę za wykonywanie przez dziecko obowiązków domowych. Można na przykład ustalić system, w którym za każde wykonane zadanie dziecko otrzymuje dziesięć minut czasu na grę.

Świetnym sposobem na spędzanie czasu z dziećmi jest granie w gry, które im się podobają. Dzięki temu oboje będziecie się dobrze bawić. Można znaleźć gry edukacyjne, które uczą dzieci i pomagają im nauczyć się koordynacji ręka-oko.

Poproś pracowników lokalnego sklepu z grami o sugestie. Większość ludzi ma gatunki gier, które im się podobają, ale nie są świadomi najnowszej oferty. Pracownicy sklepów z grami wideo zazwyczaj sami są zapalonymi graczami, więc znają kilka pomysłów, które można wypróbować.

Jeśli masz problemy ze znalezieniem starszych gier na PC, a nawet z uruchomieniem ich w aktualnych systemach operacyjnych, spróbuj poszukać w sklepach internetowych, które oferują tytuły do pobrania. Sklepy takie jak Steam czy GoG oferują szeroki wybór starszych gier na PC, które zostały poprawione i zaktualizowane tak, aby działały na nowoczesnych systemach operacyjnych Windows i Mac. Gry w tych sklepach są wyceniane za ułamek ich oryginalnej ceny, co czyni je przystępną opcją gry.

Nie tylko dzieci grają dziś w gry wideo. Wskazówki przedstawione powyżej pomogą Ci dowiedzieć się więcej o świecie gier. Użyj ich, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z gier wideo, czy lubisz gry szpiegowskie lub po prostu chcesz grać w tenisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *